امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22025
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 101
ضرغام صادقی نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دیدار نمایندگان ...

ضرغام صادقی نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دیدار نمایندگان مجلس با رئیس ‌جمهوری منتخب گفت: جزئیات این دیدار به نظر هیئت رئیسه مجلس بستگی دارد اما ممکن است فراکسیون‌ها تصمیمات خاص خود را بگیرند.

وی با بیان اینکه تاکنون تصمیم واحدی برای دیدار با روحانی گرفته نشده، ابراز امیدواری کرد که هفته آینده و با پایان یافتن مرحله اول تعطیلات مجلس در این زمینه تصمیم‌گیری شود.

این عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین در خصوص دیدار مجلسی ها با احمدی‌نژاد اظهار داشت: تاکنون بحثی برای تقدیر و تشکر از رئیس‌ جمهوری در مجلس مطرح نشده و هیچ صحبتی نداشتیم و اگر بخواهیم تصمیمی در این خصوص بگیریم باید نظرات نمایندگان گرفته شود.

صادقی با اشاره به جلسه روز دوشنبه هفته آینده هیئت رئیسه گفت: در جلسه 24 تیر هیئت رئیسه در مورد مباحث مطرح شده تصمیم‌گیری خواهد شد اما اگر پیشنهاداتی باشد که نیازمند اخذ نظرات نمایندگان باشیم، قاعدتاً این موضوع در صحن علنی مطرح می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها