امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2208
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، شرکت فیلم‌سازی پرسمان فیلمز چند سال است که می‌خواهد این نسخه را تهیه کند. اما مشکلات مربوط به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، شرکت فیلم‌سازی پرسمان فیلمز چند سال است که می‌خواهد این نسخه را تهیه کند. اما مشکلات مربوط به فیلم‌نامه، مانع از انجام این کار شد.

در حال حاضر، این شرکت فیلم‌سازی فیلم‌نامه مورد نظر خود را پیدا کرده و به همین خاطر، تلاش برای پیدا کردن بازیگر اصلی آن را شروع کرده است.

تام هیدلسون در «کلاغ» جدید، در نقش کاراکتر معروف و کلاسیک اریک درایون/کلاغ بازی خواهد کرد در نسخه اصلی فیلم، این نقش را براندون لی بازی کرد.

نسخه دوباره سازی شده «کلاغ» بیشتر به متن قصه مصور جیمز اوبار وفادار خواهد بود و فیلم سال 1994 آلکس پرویاس را پایه کار خود قرار نخواهد داد.

قصه این کتاب مصور که لحن تلخ و سیاهی دارد در باره یک آهنگساز جوان به نام اریک درایون است که با گروهی از اوباش جوان درگیر می‌شود.

اعضای این گروه او و نامزدش را پس از ضرب و شتم شدید، به قتل می‌رسانند. اما اریک به شکلی عجیب و غریب و با کمک یک کلاغ مرموز، حیات دوباره‌ای پیدا کرده و برای انتقام گرفتن به سراغ قاتلان خود می‌رود.

کلید فیلم‌برداری نسخه احیا شده و جدید «کلاغ» اوایل فصل پاییز زده خواهد شد. اف خاویر گوتیه رز فیلم‌ساز اسپانیایی، کارگردانی نسخه دوباره سازی شده را به عهده دارد.

فیلم‌نامه «کلاغ» تازه را تیم دو نفره کلیف دورتمان و جسه ویگوتو نوشته‌اند و گفته می‌شود تهیه‌کنندگان فیلم، از آن بسیار راضی هستند.

شنیده می‌شود تام هیدلسون که دوستدار نسخه اصلی «کلاغ» است، چند عکس و فیلم از خودش در نقش اریک درایون را برای تهیه‌کنندگان نسخه جدید فرستاد.

او خودش کار گریم چهره‌اش را انجام داده بود و امیدوار بود این عکس‌ها، نظر مثبت مسئولان شرکت فیلم‌سازی پرسمان فیلمز را به خودش جلب کند.

تهیه‌کنندگان «کلاغ» جدید هم پس از دیدن عکس‌های تست گریم هیدلسون، احساس کردند او همان بازیگری است که باید ایفای نقش  اریک درایون/کلاغ را در فیلم آن‌ها به عهده بگیرد.

هیدلسون قبل از این در فیلم‌های «آونجزز» و «اسب جنگی» بازی کرده است .پیش از این، نام برادرلی کوپر ، مارک والبرگ و جیمز مک آوی برای بازی در نسخه جدید «کلاغ« مطرح شده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار