امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22082
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ورود آخرین گروه از زائران ایرانی در روز یکشنبه از تهران، رشت و مشهد به سمت مدینه منوره و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ورود آخرین گروه از زائران ایرانی در روز یکشنبه از تهران، رشت و مشهد به سمت مدینه منوره و جده، پرونده اعزام زائران ایرانی به عمره 91-92 بسته شد.

براساس این گزارش، در عملیات عمره مفرده سال جاری، حدود 530 هزار زائر ایرانی جهت انجام مناسک عمره مفرده به سرزمین وحی اعزام شدند.

براساس برنامه‌ریزی انجام شده، زائران ایرانی تا 19 ماه مبارک رمضان در سرزمین وحی حضور خواهند داشت که تنها 21 روز دیگر تا پایان این موسم باقی مانده است و 19 ماه مبارک رمضان پرونده عمره زائران ایرانی نیز در سال جاری بسته خواهد شد.

روز یکشنبه زائران ایرانی در قالب چهار پرواز به سرزمین وحی اعزام شدند که دو پرواز آن توسط شرکت هواپیمایی سعودی به مقصد مدینه منوره و دو پرواز آن توسط شرکت‌های ایرانی به مقصد جده انجام گرفت.

شایان ذکر است، عملیات اعزام عمره‌گزاران ایرانی از 26 بهمن ماه در دو مرحله آغاز و تا 16 تیرماه ادامه داشت.

بر اساس این گزارش، سال گذشته حدود 750 هزار زائر ایرانی به سرزمین وحی اعزام شدند که امسال به دلیل طرح توسعه حرمین شریفین این تعداد کاهش یافت و تنها حدود 520 هزار نفر توفیق یافتند اعمال عمره را به جا بیاورند.

عملیات اعزام زائران به حج تمتع از 23 شهریور ماه از 19 ایستگاه پروازی به سوی شهرهای مدینه منوره و جده آغاز می‌شود که در این دوره حدود 64 هزار ایرانی می‌توانند به حج تمتع بروند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها