امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22083
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 51
«عبدالغفار شکر» از اعضای ارشد جبهه نجات ملی و رئیس حزب ائتلاف مردمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره ...

«عبدالغفار شکر» از اعضای ارشد جبهه نجات ملی و رئیس حزب ائتلاف مردمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد: اخوان المسلمین باید دست از خشونت و اقدامات تحریک آمیز بردارند زیرا این رویکرد نتیجه‌ای جز سوق دادن آنان به ویژه جوانان اخوانی به سمت پرتگاه نتیجه‌ای ندارد.

وی با اشاره به لزوم توقف خشونت و خونریزی در کشور اظهارداشت: عرض اندام اخوانی‌ها دیگر در کشور هیچ جایگاه و نمودی ندارد از همین رو آنان و نیز حزب آزادی و عدالت باید از طریق انتخابات ریاست جمهوری و مشارکت در گفت‌وگوهای ملی که به آن دعوت خواهند شد، به نفع مصر و آینده آن در صحنه سیاسی کشور شرکت کنند.

شکر تصریح کرد: مشروعیتی که اخوانی‌ها حامی آن بودند، با حضور مردم در خیابان‌ها از بین رفت و ثابت شد که مشروعیت فقط از طریق صندوق های آراء بدست نمی آید بلکه مهمتر از آنان تحقق وعده های نامزدی است که مردم رای خود را به نفع او به صندوق انداختند.

وی در توضیح این مطلب افزود: همانگونه که مردم رئیس جمهور را انتخاب کرده و به او مشروعیت بخشیدند اکنون با حضور در خیابانها مشروعیت او را سلب کردند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها