امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22089
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «احمد المسلمانی» اظهار داشت که به احتمال قوی بهاء الدین که کارشناس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «احمد المسلمانی» اظهار داشت که به احتمال قوی بهاء الدین که کارشناس اقتصادی است، نخست‌وزیر و البرادعی نیز معاون رئیس جمهور خواهد شد.

بر اساس این گزارش رایزنی‌ها برای تعیین نخست‌وزیر دولت موقت مصر از روز شنبه ادامه دارد و در همین رابطه خبرگزاری فرانسه نیز گزارش داد که «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر تمایل دارد بهاء الدین و یا البرادعی نخست‌وزیر شود و قرار است تصمیم نهایی در این باره امروز دوشنبه اعلام شود.

از سوی دیگر حزب سلفی النور که پیش از این با انتخاب البرادعی به عنوان نخست‌وزیر مخالفت کرده و گفته بود که البرادعی خصومت زیادی با جماعت اخوان‌المسلمین دارد این بار نیز با نخست‌وزیری بهاء الدین مخالفت کرد.

در همین رابطه «یونس مخیون» رئیس این حزب در اظهاراتی به شبکه العربیه گفت: ما به شخص بهاء الدین که یک کارشناس اقتصادی است، اعتراضی نداریم بلکه اعتراض ما به این است که وی نامزد جبهه نجات ملی است و حزب النور تنها به خاطر وابستگی بهاء الدین به این جبهه با نخست‌وزیری وی مخالف است.

وی افزود: حزب سلفی خواهان وجود یک شخصیت تکنوکرات مورد توافق 80 یا 90 درصدی مصری‌هاست و نمی‌خواهیم چنین به نظر برسد که اخوان‌المسلمین را کنار گذاشتند تا دشمنان آن را جایگزین کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها