امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2209
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 351
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بانک صادرات ایران در راستای رسالت‌های فرهنگی و اجتماعی خود، ششمین سال ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بانک صادرات ایران در راستای رسالت‌های فرهنگی و اجتماعی خود، ششمین سال متوالی زمینه انجام کلیه فعالیت‌های مالی را در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فراهم کرد.

این بانک به منظور تسهیل و رفاه بیشتر ناشران، فروشندگان محصولات فرهنگی، مراجعه کنندگان و بازدید کنندگان از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در تاریخ 11 اردیبهشت ماه سال جاری به مدت 10 روز در مصلی بزرگ تهران برگزار می‌شود با استقرار شعبه موقت، 20باجه سپهری با 300 نفر نیروی انسانی و نصب 2700 دستگاه پایانه‌های فروش و استقرار 30 دستگاه خودپردازهای ثابت و سیار آماده ارایه خدمات مالی و بانکی به علاقمندان به کتاب است.

بانک صادرات در جهت رفاه بیشتر دانشجویان و طلاب نسبت به عرضه 400 هزار کارت یارانه کتب داخلی و خارجی اقدام خواهد کرد. دانشجویان و طلاب می‌توانند پس از ثبت نام در سایت http://tibf.net از تاریخ 7/2/92 لغایت 12/2/92 به 230 شعبه منتخب این بانک در سراسر کشور مراجعه و بن کارت خود را دریافت کنند.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت یارانه عبارتند از؛ «کارت دانشجویی یا طلبگی _ کارت ملی»

گفتنی است کارشناسان این بانک در روزهای برگزاری نمایشگاه فعال خواهند بود تا ضمن برپایی غرفه‌های ویژه مشاور و راهنمایی مشتریان، آخرین محصولات، اطلاعات و دستاوردهای بانک در زمینه خدمات بانکداری الکترونیکی را در اختیار بازدیدکنندگان و علاقمندان قرار دهند.

به منظور ارایه خدمات مطلوب‌تر و افزایش رفاه دانشجویان و مراجعه‌کنندگان بیست‌ و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بانک صادرات ایران از طریق شعب منتخب اقدام به ارایه بن کارت‌های الکترونیکی یارانه‌ای خرید کتب داخلی می‌کند.

بر اساس گزارش فارس، بانک صادرات در راستای افزایش رفاه دانشجویان و مراجعه کنندگان بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران از طریق 11 شعبه کشیک اقدام به ارایه بن کارت‌های الکترونیکی یارانه‌ای خرید کتب داخلی می‌کند براین اساس دانشجویانی که موفق به تهیه بن ‌کارت‌های یارانه‌ای نشده‌اند می‌توانند، در روزهای برگزاری نمایشگاه در روزهای پنج شنبه و جمعه 92/2/12، 92/2/13، 92/2/19 و 92/2/20 از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر با مراجعه به شعب زیر اقدام به تهیه بن کارت نمایند.
 
 


نام شعبه
کد شعبه
آدرس
چهارراه کالج
266

خیابان انقلاب تقاطع حافظ چهارراه کالج
دانشگاه الزهرا
447

خیابان شیخ بهایی بعد از میدان نبش خیابان اوستا
نبش میترا
882

خیابان دکتر بهشتی، بین سهروردی و میدان تختی، نبش خیابان کاووسی فر (چهارراه میترا)، پلاک196

میدان هفت تیر
1261
میدان هفت تیر، نرسیده به خیابان بهار شیراز، نبش کوچه آذری

چهارراه قائم مقام
1445
خیابان دکتر بهشتی، نبش قائم مقام فراهانی، پلاک220

دانشگاه صنعتی شریف
1652
خیابان آزادی جنب دانشگاه  صنعتی شریف
دلپذیر
2382

خیابان دکتر بهشتی، خیابان شهید صابونچی (مهناز)، نبش کوچه هفتم

میدان الغدیر
2607
رسالت خیابان هنگام جنب شرکت واحد
شعبه مستقل مرکزی
3046

خیابان طالقانی نبش ملک الشعرای بهار
فرجام شرقی
3152

خیابان فرجام شرقی نبش خاور
کوی دانشگاه
3345

کارگر شمالی نبش خیابان شهید عزیزی 14

شایان ذکر است، به منظور تسهیل و رفاه بیشتر ناشران، فروشندگان محصولات فرهنگی، مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که در تاریخ 11 اردیبهشت ماه سالجاری به مدت 10 روز درمصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود، نسبت به استقرار یک شعبه، 20 باجه سپهری، 30 دستگاه خودپرداز ثابت و سیار و نصب بیش از 2700 دستگاه پایانه‌فروش اقدام کرده و 300 نفر از کارکنان این بانک آماده ارایه خدمات مالی و بانکی به علاقه‌مندان به کتاب هستند. 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها