امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2211
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 351
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رمانِ «کلت 45» نوشتهٔ حسام‌الدین مطهری عصرِ چهارشنبه در یزد نقد و بررسی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رمانِ «کلت 45» نوشتهٔ حسام‌الدین مطهری عصرِ چهارشنبه در یزد نقد و بررسی می‌شود.
 
نشرِ آرما و حوزهٔ هنریِ یزد در برنامه‌ای مشترک، اولینِ اثرِ حسام‌الدینِ مطهری را به نقد و بررسی می‌گذارند. ابراهیمِ زاهدیِ مطلق –روزنامه‌نگار- محمد قاسمی‌پور –کارشناسِ کتاب- و حسام‌الدینِ مطهری از میهمانانِ این نشستِ ادبی در حوزهٔ هنریِ یزد خواهند بود.
 
کلتِ 45 از جمله آثارِ راه‌یافته به مرحلهٔ نهاییِ داوریِ جشنوارهٔ داستانِ انقلاب، هفتهٔ گذشته در تهران و با حضورِ رضا امیرخانی و ابراهیمِ زاهدیِ مطلق رونمایی شد. مطهری رمانِ خود را «رمانی دربارهٔ رویاروییِ مردم با مردم» توصیف کرد و امیرخانی آن را «رمانِ امروز» نامید. داستانِ «کلت 45» دربارهٔ خانواده‌ای است که درگیرِ مسائلِ سیاسی دههٔ پنجاهِ شمسی می‌شوند. این رمان به نوعی رمانی انتقادی نیز هست که در آن برخی رفتارهایِ آخرین سال‌هایِ دههٔ پنجاه نقد شده است.
 
این نشست چهارشنبه چهارمِ اردیبهشت‌ماه 1392، ساعتِ 17، در محلِ حوزهٔ هنریِ استانِ یزد واقع در خیابانِ آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار خواهد شد. 
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها