امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22125
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 253
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مازیار حسینی در مراسم تکمیل عملیات نصب قطعات بتنی عرشه پل اصلی بزرگراه طبقاتی صدر اظهار داشت: براساس زمان‌بندی اعلام ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مازیار حسینی در مراسم تکمیل عملیات نصب قطعات بتنی عرشه پل اصلی بزرگراه طبقاتی صدر اظهار داشت: براساس زمان‌بندی اعلام شده توسط کارشناسان ما نباید در حال حاضر به این پیشرفت فعلی در تکمیل بزرگراه طبقاتی صدر می‌رسیدیم ولی این موضوع امروز به عنوان یک نقطه عطف مطرح می‌شود.

وی بیان داشت: ویژه شدن پروژه صدر به خاطر همین سروصداهایی است که هیچ وقت قطع نشد و در این پروژه همیشه مسیر مردم برای عبور و مرور باز بود.

حسینی تأکید کرد: زمان پاسخ خیلی از مسائلی را که درباره احداث پروژه صدر مطرح شد را می‌دهد.

معاون عمرانی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: خیلی‌ها گفتند که قالیباف با اجرای پروژه صدر یک کار بلند‌پروازانه را انجام داده است ولی بنده نیز این موضوع را تایید می‌کنم. شاید برای رشد و بلوغ مهندسی ما پروژه صدر 10 تا 20 سال زودتر شکل گرفت و کاری که انجام داده‌ایم بلند‌پروازانه بوده است ولی این کار مبتنی بر عقل بوده و از روی احساسات انجام نشد.

حسینی با بیان اینکه پروژه طبقاتی صدر کاملا به صورت صنعتی ساخته شده است گفت: در پروژه‌های قبلی روش کار ما به صورت سنتی بوده است اما این پروژه کاملا صنعتی انجام شد و کیفیت آن نیز در حد مطلوب است.

وی درباره تحریم‌های کشور و اثر آن در احداث پروژه‌ها اظهار داشت: بعضی وقت‌ها می‌شنویم که می‌گویند تحریم‌ها اثری در پروژه داشته است ولی این قطعات 750 تنی که به کشور وارد شده آیا برای خرید آن نیاز به ال‌سی نداشته‌ایم؟ آیا ما در اوج تحریم‌ها نبوده‌ایم؟ آیا وقتی ال‌سی‌ها را باز کردیم می‌توانستیم موقع بارگیری بگوییم مقصد بارها بندرعباس است؟ حالا تحریم‌ها مؤثر بوده است یا خیر؟

معاون عمرانی شهرداری  تهران بیان داشت: کابل پروژه در 6 هزار تن بوده است که برابری با بار 300 تریلی می‌کند. آیا همه با هم بسیج شده بودند که در داخل کشور مشکلات را حل کنند؟ پس این پروژه بزرگ است و با اعتماد و عقل و تخصص ایرانی افتتاح خواهد شد.

حسینی با اشاره به اینکه فلسفه ایجاد پل طبقاتی صدر فلسفه کنترل تغییر مکان بوده است گفت: این پل براساس استانداردهای بین‌المللی طراحی شده است و موضوع زلزله نیز در این پل دیده شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها