امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22129
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، هیأت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با احمد علمشاهی‌، مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، هیأت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با احمد علمشاهی‌، مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

در این نشست موضوعاتی نظیر «سهولت کار صادرکنندگان محصولات چاپی در گمرک»، «بررسی راهکارهای تقویت اتحادیه صادرکنندگان» و «بررسی روش‌های ارتقاع کیفیت صادرات محصولات چاپ به خارج از کشور» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

هیأت مدیره اتحادیه صادرکنندگان نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از روند صادرات و پیگیری دستاوردهای پاویون ملی صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی پرداخت.

ابوالفضل ایمنی، مدیر روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در این رابطه، بیان می‌کند: هیأت مدیره اتحادیه صادرکنندگان برای روز ملی صنعت چاپ پیشنهاد داد تا هر ساله در این روز، صادرکننده نمونه در بخش‌های مختلف با معیارهای صادراتی انتخاب و معرفی شود که مورد استقبال دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت.

به گفته وی، در این نشست اعزام تیم تحقیقاتی پژوهشی به نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا بررسی شد، این نمایشگاه در شهر بروکسل بلژیک در مهر سال جاری برگزار خواهد شد به همین منظور اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در تلاش است تا برای دومین بار هیأتی از فعالان و صاحب‌نظران این حوزه را به تخصصی‌ترین نمایشگاه صنعت چاپ جهان اعزام کند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها