امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22137
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 98
محمود منصور، کارشناس مسائل امنیتی و راهبردی مصر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت: در پی ...

محمود منصور، کارشناس مسائل امنیتی و راهبردی مصر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت: در پی سرنگونی اخوان المسلمین و پاسخگویی به خواست و اراده مصری ها، آینده خوبی در انتظار این کشور است.

وی افزود: اوضاع کنونی موجب شده است مصر روابط خوب خود را با تمام  کشورهای جهان به ویژه کشورهای عربی از سر بگیرد که این به نوبه خود نوید بخش همکاری ثمر بخش با جهان اسلام است.

منصور تصریح کرد: مصر اکنون از رهبری عدلی منصور، رئیس جمهور موقت و پشتیبانی ارتش و فرماندهی السیسی که از نظر شخصیت و هوش و توانایی فرماندهی، از بهترین مردان نیروهای مسلح به شمار می آید، برخوردار است و سخن گفتن از دسته بندی در ارتش بی اساس است زیرا ارتش ترکیبی یکپارچه و منسجم دارد.

وی در ادامه گفت: در پی آشوب و هرج و مرج در مصر و تجاوز به نیروهای ارتش درصحرای سیناء و نیز انفجارهای متعدد در خطوط گاز، به خوبی روشن شد که اخوان المسلمین مسئول تمام این حوادث است.

این کارشناس مصری تمام مصری ها و امت اسلام را به لزوم حفظ وحدت خود به منظور تشکیل قدرتی منسجم شبیه اتحادیه اروپا فراخوانده و گفت به این ترتیب امت اسلام می تواند علیه دشمنان خود به پا خیزد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها