امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22138
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمهوری اسلامی ایران بر خلاف سال گذشته امسال در شصت و پنجمین نمایشگاه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمهوری اسلامی ایران بر خلاف سال گذشته امسال در شصت و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت به صورت تجمیع حضور خواهد داشت تا آثار ناشران و تالیفات نویسندگان ایرانی بیشتر در معرض دید عموم قرار گیرد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با توجه به مصوبات شورای سیاستگذاری و تاکید علی اسماعیلی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار بر این شده 200 اثر برگزیده سال 91 در جشنواره‌های مختلف در حوزه ایران شناسی، تمدن، جغرافیا، انقلاب اسلامی، هنر ایرانی، جاذبه‌های توریستی و گردشگری و خلیج فارس در غرفه ایران معرفی شود.

طبق گفته مجریان و با بررسی‌های رایزنی فرهنگی ایران در آلمان این کشور در تمام نقشه‌های خود عنوان دقیق خلیج فارس را ذکر کرده و آن را متعلق به جمهوری اسلامی ایران می‌داند، از این رو در غرفه ایران برای این مهم برنامه‌ریزی شده تا ضمن معرفی این خلیج تا ابد فارس بسته‌های فرهنگی را به علاقه مندان ارائه شود.

از دیگر برنامه‌های حضور ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت معرفی بیست و شش دوره برگزاری نمایشگاه کتاب تهران است و طبق هماهنگی قرار است نمایشگاه کتاب تهران در فرانکفورت غرفه‌ای مجزا داشته باشد‌، از این رو با انتشار کاتالوگ‌‌هایی به معرفی بیست و هفت دوره نمایشگاه کتاب،‌ تعداد ناشران داخلی‌، تعداد ناشران خارجی شرکت کننده و سایر رخدادهای این 26 دوره برگزاری نمایشگاه کتاب پرداخته خواهد شد.

شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت از 10 الی 14 اکتبر برابر با 19 الی 23 مهر ماه در آلمان و شهر فرانکفورت با حضور نزدیک به 7 هزار ناشر از 100 کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها