امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22147
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 123
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، یک منبع لیبیایی اعلام کرد که کار چاه‌ها و بنادر نفت خیز لیبی که به دلیل تحصن و اعتراضات تعطیل شده ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، یک منبع لیبیایی اعلام کرد که کار چاه‌ها و بنادر نفت خیز لیبی که به دلیل تحصن و اعتراضات تعطیل شده بود از امروز دوشنبه از سر گرفته شد.

این منبع گفت که کمیته انرژی کنگره ملی لیبی با تحصن کنندگان لیبیایی در این بنادر به توافق رسید  و قرار شد به خواسته های آنها رسیدگی و وضعیت شغلی آنها را بهبود بخشد.

فعالیت بندر راس لانوف لیبی از روز گذشته و بندر السدره از پنجشنبه گذشته در حمله افراد مسلح ناشناس متوقف شده بود.

تاکید اتاق عملیات انقلابیون لیبی بر پایبندی به دستاوردهای انقلاب 17 فوریه این کشور

از سوی دیگر اتاق عملیات انقلابیون لیبی با صدور بیانیه‌ای بر پایبندی خود به دستاوردهای انقلاب هفدهم فوریه لیبی و اهتمام به ثبات لیبی و امنیت شهروندان تاکید کرد.

در این بیانیه آمده است: انقلابیون لیبی به حفاظت از مشروعیت دولت در لیبی متعهد هستند و بر ضرورت اجرای قانون برکناری سیاسی تاکید می‌کنند.

این بیانیه افزود: انقلابیون لیبی با هر گونه هرج و مرج و فتنه انگیزی در کشور مخالف هستند و می‌خواهند بافت اجتماعی لیبی محفوظ مانده و از اختلافات قبیله‌ای تعصب‌هایی که صلح ملی را تهدید می کند به دور باشد.

دیروز یکشنبه شهروندان لیبی با برپایی تظاهرات در طرابلس، پایتخت این کشور خواستار انحلال تشکیلات شبه نظامیان از این شهر شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها