امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22171
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز بازار سهام شاهد عرضه بالای شرکت‌ها بود اما در این میان برخی شرکت‌ها با ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز بازار سهام شاهد عرضه بالای شرکت‌ها بود اما در این میان برخی شرکت‌ها با صف خرید مواجه شدند؛ این شرکت‌ها بیشتر از گروه‌های قند و شکر و بانکی بودند.

بر اساس این گزارش، امروز شاخص کل در پایان معاملات با کاهش 150 واحدی در ایستگاه 54 هزار واحد تثبیت شد و ارزش بازار نیز به رقم 257 هزار میلیارد تومان رسید.

این گزارش می‌افزاید: امروز حجم معاملات نسبت به روزهای گذشته نیز با کاهش مواجه شد و ارزش معاملات نیز 243 میلیارد تومان بود.

بر اساس این گزارش، ملی صنایع مس ایران با 81 واحد منفی، صنایع پتروشیمی خلیج فارس با 57 واحد منفی، گسترش نفت و گاز پارسیان با 57 واحد منفی و سرمایه‌گذاری غدیر با 56 واحد منفی در روند شاخص تأثیرگذار بودند.

یادآور می‌شود: همانطور که گفته شد گروه‌های بانکی با افزایش قیمت مواجه شدند و بانک ملت با  48 واحد مثبت در روند شاخص کل تأثیرگذار بود.

همچنین مخابرات ایران با 68 واحد مثبت و فولاد خوزستان با  47 واحد مثبت در شاخص اثر گذاشتند.

امروز در بازار سهام، سرمایه‌گذاری سایپا، صنایع کاشی و سرامیک سینا، شهد ایران، سایپا آذین، ایران ترانسفو، قند اصفهان و داروسازی ابوریحان بیشترین افزایش قیمت را داشتند و در مقابل شرکت‌هایی از جمله مس شهید باهنر، سیمان اصفهان، سیمان کرمان، سیمان فار‌س‌نو، صنایع لاستیکی سهند، نیوکلر و کنترل‌خوردگی تکینکو بیشترین کاهش قیمت را به خود دیدند.

به گزارش فارس، امروز نماد شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان، بیمه ملت و بیمه پارسیان، شرکت‌های سرمایه‌گذاری صنعت نفت بازگشایی و نماد معاملاتی شرکت ورزایران با توجه به تعدیل پیش‌بینی درآمد هر سهم و نماد معاملات شرکت سیمان مجد خواف جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه در پایان معاملات امروز متوقف شدند.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها