امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2218
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 280
سازمان دارالقرآن‌الکریم اعلام کرد: ‌در راستای عملیاتی کردن اهداف سند راهبردی فعالیت‌های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی و پایه‌گذاری افق‌ها و فعالیت‌های ...

سازمان دارالقرآن‌الکریم اعلام کرد: ‌در راستای عملیاتی کردن اهداف سند راهبردی فعالیت‌های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی و پایه‌گذاری افق‌ها و فعالیت‌های نوین و اثر‌گذار برای کاربردی‌تر کردن آموزه‌های قرآن کریم در متن زندگی آحاد جامعه، سازمان دارالقرآن‌الکریم کارگاه‌های یک‌روزه «قرآن و سبک زندگی» را با عنوان «شفا»  اجرا می‌‌کند.

مهارت‌های پایه در «خود‌باوری معنوی»، مهارت‌های «باز‌آفرینی شخصیت»، «تجربه و آرامش»، «شفا» با رویکرد درمان جویانه به قرآن کریم، مهارت‌های «تحول معنوی» در هسته زندگی، «خانواده موفق»، ارتقا در مهارت‌های 10گانه زندگی و مهارت‌های زندگی در «حیات طیبه» برگزار خواهد شد.

محوریت آموزشی این کارگاه‌ها، ‌طریقه استفاده کاربردی از آموزه‌های تربیتی قرآن و مباحث میان رشته‌ای مرتبط در علوم مدیریت، برنامه‌ریزی و روانشناسی است که باهدف اصلاح و ارتقای سبک زندگی و مهارت ورزی در قرآنی کردن لایه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی مخاطبان ارائه می‌شود.

به استان‌های اردبیل، تهران، خراسان رضوی، کرمان، کرمانشاه، گلستان، مرکزی، مازندران و سیستان و بلوچستان، بخش‌نامه مربوطه جهت برگزاری این کارگاه‌ها ارسال شده‌ است و نخستین کارگاه‌ نیز پنجشنبه 5 اردیبهشت‌ماه 1392 در محل اداره‌‌کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل و با حضور «حسین اقبالی‌نسب» ،کارکنان اداره‌کل و عموم علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

مدت زمان برگزاری کارگاه‌های یک‌روزه «قرآن و سبک زندگی» بنا به شرایط مخاطبان و عنوان فرعی کارگاه، بین 2 تا 8 ساعت در یک روز خواهد بود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها