امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22190
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 90
محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ویژگی وزرای کابینه یازدهم اظهار داشت: کابینه دولت یازدهم باید کابینه‌ای جامع، کامل، همسو و هم نظر با نظام و کانون توجهشان بر مسائل و نیازهای اساسی کشور باشد.

وی افزود: این کابینه باید از وزرای متخصص، باتجربه و کارآمد در حوزه داخلی و سیاست خارجی برخوردار باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: چنانچه این کابینه‌ با همگرایی و همسویی برای حل مسائل کشور ایجاد شود، می‌تواند تأثیر بسزایی را در رشد و توسعه کشور و رفع مشکلات مردم داشته باشد.

جوکار با اشاره به تشکیل کابینه‌ واگرا و با دیدگاه‌ها و تفکرات متفاوت تصریح کرد: تشکیل این نوع کابینه قطعاً عامل ورود برخی از تندروی‌ها در کابینه می‌شود و این مسئله می‌تواند حاشیه‌سازی‌ها را به دنبال داشته باشد.

وی ادامه داد: به طور حتم حاشیه‌سازی‌ می‌تواند چالش‌هایی را برای دولت ایجاد و آن را از رسیدن به اهدافش بازمی‌دارد.

نماینده یزد بیان داشت: امیدواریم که دولت آینده دولتی با وزرای قانونمند باشد و بر پایه آن در جهت حل مطالبات مردم با کمترین حاشیه در عرصه خدمت‌گذاری نقش‌آفرینی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها