امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22224
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 170
«الهام غفوری» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: به گفته پزشکان خوشبختانه پیوند پای حسن کریمی با موفقیت انجام شده و او تا دو ماه دیگر ...

«الهام غفوری» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: به گفته پزشکان خوشبختانه پیوند پای حسن کریمی با موفقیت انجام شده و او تا دو ماه دیگر می‌تواند به راحتی و بدون عصا راه برود.

غفوری درباره جواد باقری یکی دیگر از اعضای گروه پایتخت 2 که دچار حادثه شده بود گفت: متاسفانه جواد باقری در این حادثه  پایش را از دست داد و برای او یک پای مصنوعی سفارش دادیم که از آلمان آوردند و با کمال تاسف از این پای مصنوعی استفاده می‌کند.

تهیه کننده سریال پایتخت 1 و 2 درباره چگونگی تصادف هم گفت: اینکه در بعضی از خبرها می‌گویند عوامل اصلی از بندرعباس با هواپیما به تهران برگشتند و عوامل فرعی با ماشین درست نیست اصل ماجرا این طور است که ما برای همه عوامل مقابل و پشت دوربین بلیط هواپیما درخواست کردیم اما به خاطر اینکه ایام عید بود، برای تعدادی از عوامل بلیط هواپیما گیر نیامد و ما برای آنها  بلیط قطار گرفتیم که با قطار به تهران برگشتند.

وی افزود: همینطور ما برای جابجایی‌های سر صحنه فیلمبرداری  چند ماشین از جمله یک کامیون، یک وانت و دو تا ون داشتیم که در حین ساخت سریال در بندر عباس از آنها استفاده می‌کردیم، وقتی می‌خواستیم از بندرعباس به تهران برگردیم چاره‌ای نبود جز اینکه این ماشین‌ها با راننده‌شان از جاده بیایند. تصادف هم زمانی اتفاق افتاد که در راه برگشت جواد باقری راننده وانت در جاده از تیم ماشین‌های ما که در حال برگشت بودند جدا شد.

وی افزود: همه رانندگان ما در مسیر بندرعباس تهران شب را استراحت کردند و زنجیر وار  ساعت 4 صبح حرکت کردند و به سلامت هم به تهران برگشتند ولی متاسفانه جواد باقری و همراهش حسن کریمی بدون توقف به سمت تهران حرکت کردند که بین سیرجان تا کرمان  دچار حادثه شدند و به گزارش پلیس خواب آلودگی و سرعت زیاد باعث انحراف و برخورد وانت آنها با گارد ریل شده است.

غفوری گفت: من و مدیر تولید سریال بلافاصله بعد از اینکه از حادثه مطلع شدیم شبانه خودمان را به بیمارستان رازی کرمان که خصوصی هم بود رساندیم و تصمیم داشتیم که جواد و حسن را به تهران منتقل کنیم اما پزشکان اعلام کردند خطرناک است و در همان بیمارستان رازی  توسط دکتر سعید از متخصصان درجه یک کرمان عمل شدند.

تهیه کننده پایتخت با بیان اینکه در سه ماه گذشته جواد کریمی و حسن باقری تحت مراقبت کامل وی بودند گفت: در دو ماهی که این دو در کرمان تحت درمان بودند برایشان یک خانه و پرستار گرفتم تا بخوبی از آنها مراقبت کند و بعد از آن هم که به تهران آمده‌اند در یک خانه مستقل و تحت مراقبت پرستار خصوصی هستند تا کاملا بهبود پیدا کنند البته دیگر هیچ عمل جراحی دیگری ندارند و قرار است به زودی به دیدن خانواده خود در شهرستان بروند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها