امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22227
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمدی اکشن خانوادگی با همکاری شرکت فیلم‌سازی روسی پرمیوم فیلمز تهیه خواهد شد و قرار است یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمدی اکشن خانوادگی با همکاری شرکت فیلم‌سازی روسی پرمیوم فیلمز تهیه خواهد شد و قرار است یک مجموعه تلویزیونی هم از آن ساخته شود.

با وجود آن که محصولات اروپایی معمولا در 300 تا 400 سالن سینما به روی پرده می‌روند، اما تهیه‌کنندگان این انیمیشن قصد دارند آن را در سطح بسیار وسیع‌تری اکران عمومی کنند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال،شنیده می‌شود «مایای زنبور - فیلم سینمایی» حداقل در 600 سالن سینما به نمایش عمومی در خواهد آمد.

تهیه‌کنندگان فیلم در تلاش هستند تا آن را برای نمایش عمومی در اواسط ماه سپتامبر سال 2014 آماده کنند و از حالا، تبلیغات زیادی را برای آن آغاز کرده‌اند. تا به حال حدود 50 درصد از کار ساخت فیلم به پایان رسیده است.

«مایای زنبور - فیلم سینمایی» اول در روسیه، آلمان و کشورهای آلمانی زبان اروپای غربی و مرکزی به نمایش در خواهد آمد و سپس به روی پرده سینماهای بقیه کشورهای جهان می‌رود.

این فیلم که به صورت سه بعدی تهیه می‌شود یک محصول مشترک روسیه، آلمان و استرالیا است. گفته می‌شود طرف استرالیایی حدود 15 درصد از هزینه‌های فیلم را تامین می‌کند.

امر کارگردانی انیمیشن خانوادگی و ماجراجویانه «مایای زنبور - فیلم سینمایی» را آلکسس استادرمان به عهده دارد. او قبل از این با کمپانی‌های والت دیزنی و شرکت انگلیسی آردمن همکاری داشته و یکی از تکنسین‌های انیمیشن پر فروش «شیر شاه» بوده است.

قصه انیمیشن استاد رمان در دهه هفتاد میلادی رخ می‌دهد و درباره یک زنبور کوچولوی کنجکاو به نام مایا و دوست صمیمی او ویلی است.

این دو تلاش می‌کنند کندویی را که در آن زندگی و کار می‌کنند از خطر نابودی نجات دهند. شخصیت خبیث قصه فیلم  مشاور ملکه زنبورهاست که موجودی طماع است و می‌خواهد عسل کندو را برای خود بردارد.

تهیه‌کنندگان «مایای زنبور - فیلم‌سینمایی» از آن به عنوان یکی از بزرگترین و مطرح‌ترین پروژه‌های سینمایی قاره اروپا در سال 2014 اسم می‌برند و نسبت به موفقیت مالی و انتقادی آن مطمئن هستند.

احتمال زیادی وجود دارد امر توزیع بین‌المللی این انیمیشن خانوادگی و ماجراجویانه را کمپانی والت دیزنی به عهده بگیرد. رسانه‌های گروهی اروپا می‌گویند «مایای زنبور - فیلم سینمایی» یکی از امیدهای اصلی اسکار سال آینده در رشته بهترین فیلم انیمیشن است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها