امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2224
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 259
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مأموران پلیس ایالت واشنگتن از تیراندازی در یک مجتمع آپارتمانی در شهری واقع در جنوب «سیاتل» خبر ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مأموران پلیس ایالت واشنگتن از تیراندازی در یک مجتمع آپارتمانی در شهری واقع در جنوب «سیاتل» خبر دادند که در نتیجه آن 5 نفر از جمله مظنون این حادثه کشته شدند.

پلیس ایالت واشنگتن امروز، دوشنبه اعلام کرد که مظنون پس از ورود افسران پلیس به صحنه حادثه مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفته و کشته شده است.

بر اساس این گزارش، افسران پلیس در حدود ساعت 21:30 یکشنبه به وقت محلی یک تماس فوری برای گزارش کردن یک حادثه تیراندازی دریافت کردند.

یکی از سخنگویان پلیس گفت: وقتی افسران پلیس به صحنه حادثه رسیدند، هنوز تیراندازی‌ها ادامه داشت. آنها دو فرد زخمی را که در پارکینگ افتاده بودند، پیدا کرد. یکی از آنها وقتی پلیس برای کمک به دو نفر تلاش می‌کرد، به اسلحه دست پیدا کرد و سپس افسران پلیس نیز شروع به تیراندازی کردند. مظنون به تیراندازی کشته شد.

این گزارش ادامه می‌دهد که یک مرد دیگر که بر روی زمین افتاده بود و نفر سوم در پارکینگ مجتمع، جان خود را از دست دادند. پلیس در جستجوی آپارتمان یک جسد دیگر پیدا کرد و یک زنی که به قتل رسیده بود نیز در یک واحد دیگر بود.

پلیس هنوز علت تیراندازی را متوجه نشده است اما در حال جستجوی تمامی منازل مجتمع آپارتمانی هستند به امید آنکه شاهدان بیشتری پیدا کند و اطمینان حاصل کند که جسدهای دیگری پیدا نمی‌کند.

این رخداد در «فدرال وی» حدود 20 مایلی جنوب سیاتل رخ داد.

یک هفته گذشته تاکنون پر از حادثه‌های خشونت‌آمیزی برای آمریکا بوده است به طوریکه از اوایل هفته گذشته در نزدیکی خط پایان مسابقه ماراتن «بوستون» تیراندازی شد و 3 نفر کشته و 170 نفر زخمی شدند و بعد از آن نامه‌های سمی برای «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا و یکی از نمایندگان جمهوری‌خواه آمریکا ارسال شد و تیراندازی در دانشگاه ماساچوست و تیراندازی امروز از دیگر خشونت‌هایی بوده که در یک هفته اخیر در آمریکا رخ داده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها