امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22252
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 73
غلامعلی ریاحی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر توافقات اولیه با سه بانک ...

غلامعلی ریاحی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر توافقات اولیه با سه بانک سپه، پارسیان و رفاه کارگران جهت پرداخت وجوه صورت گرفته است.

وی افزود: زمان قطعی پرداخت ها هنوز مشخص نیست چرا که کارهای واگذاری و بررسی میزان مبلغ دیرکرد اموال زمان می‌برد.

وکیل متهم ردیف اول پرونده فساد 3 هزار میلیاردی تصریح کرد: مبلغ نهایی قابل پرداخت به بانک‌ها پس از کسر بهره و دیرکرد از اصل مبلغ مشخص خواهد شد.

ریاحی گفت: تلاش ما این است تا در اسرع وقت از محل دارایی‌‌های مه آفرید رد مال را انجام دهیم و در این فرآیند یا املاکی را در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهیم و یا مبلغ حاصل از فروش اموال متهم را به آن‌ها پرداخت می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار قضایی فارس،‌ راز پرونده فساد 3 هزار میلیاردی اواسط مرداد سال 90 افشا شد، در این پرونده گروه اریا به ریاست مه آفرید خسروی بیش از 2 هزار و 800 میلیارد تومان ال سی های تقلبی گشایش کرده بودند.

در مرحله اول رسیدگی به این پرونده برای بیش از 30 متهم توسط قاضی پرونده، حکم صادر شد که در این احکام برای متهم ردیف اول تا چهارم حکم اعدام صادر که در دیوان عالی کشور این حکم تأیید شد.

در ابتدای رسیدگی به این پرونده میزان دقیق بدیهی این گروه به بانک‌ها مشخص نبوده و همچنین رقم دقیقی از دارایی های این گروه هم در دست نبود اما به مرور مشخص شد که میزان اموال به جا مانده از گروه آریا برای پرداخت بدیهی این گروه به بانک‌ها کفایت می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها