امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2227
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 218
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق با صدور بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن به دست خبرگزاری «براثا» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق با صدور بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن به دست خبرگزاری «براثا» رسیده است، برگزاری موفق انتخابات شوراهای استانی در عراق به ملت و دولت این کشور تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: بر خود لازم دانستیم که صادقانه‌ترین تبریکات را به ملت هوشیار، صبور و مومن عراق، دولت، احزاب، سازمان‌دهندگان انتخابات شوراهای استانی در جمهوری عراق برای برگزاری چنین انتخاباتی تمام عیار اعلام کنیم.

در ادامه این بیانیه ذکر شده است: این اقدام مهم به ویژه پس از خروج اشغالگران از عراق، یک پیروزی بزرگ و ارزشمند و یک موفقیت مهم به شمار آید که در چارچوب اراده محکم ملت شایسته عراق در مشارکت در ساختار سیاسی و عمرانی کشورشان به دور از هرگونه دخالت و حضور بیگانگان محقق شد و از خداوند منان می‌خواهیم که این موفقیت ارزشمند به ثبات، امنیت و پیشرفت ملت برادر عراق منتهی شود.

اولین انتخابات شوراهای استانی عراق پس از خروج نیروهای آمریکایی در سال 2011، شنبه گذشته در 12 استان عراقی برگزار شد و مردم عراق با نسبت مشارکت 50 درصدی در این انتخابات مشارکت کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها