امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22290
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تفاهم نامه‌ای فرهنگی فی ما بین وزارت کشور و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران منعقد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تفاهم نامه‌ای فرهنگی فی ما بین وزارت کشور و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران منعقد شد.

نگین چخماچی کارشناس امور کتابخانه‌های عمومی استان تهران با اعلام این خبر گفت: طرح «پیک مهر» با توجه به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه کتابخوانی و علم‌آموزی، تولید فکر و افزایش معلومات عمومی جامعه و به منظور ارتقای فرهنگ عمومی با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی‌؛ تفاهم نامه‌ای فرهنگی فی ما بین وزارت کشور و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران منعقد شد.

وی درباره روند اجرایی کردن طرح پیک مهر گفت: اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران به عنوان دبیرخانه اجرایی اقدام به جانمایی و مکان یابی مراکز در چهارده سازمان و مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته شهرستان های تحت پوشش کرد.

چخماچی افزود: با توجه به توزیع 109000 نسخه کتاب به همراه 279 گنجه در مراکز تحت پوشش؛ این اداره کل به منظور تقدیر از مخاطبین در سطح استان و ترغیب افراد به مطالعه پس از جمع آوری برگه‌های مسابقات و بررسی آنها به 200 نفر از شرکت کنندگان جوایزی به قید قرعه اهدا کرد.

بر این اساس اسامی برندگان به قید قرعه مشخص و جوایز آنها به مراکز مربوطه ارسال شد که در ادارات شهرستانی و سازمان‌ها به برندگان اهدا خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها