امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22298
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 68
حجت‌الاسلام والمسلمین علی خراسانی مدیر اجرایی دایرة‌المعارف‌های مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان ...

حجت‌الاسلام والمسلمین علی خراسانی مدیر اجرایی دایرة‌المعارف‌های مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ گفت: جلد یازدهم دایرة‌المعارف قرآن کریم در نمایشگاه قرآن کریم برای اولین بار عرضه می‌شود.

خراسانی با بیان اینکه این اثر دربردارنده حروف «ح» و «خ» است، خاطر نشان کرد: جلد دهم نیز در نمایشگاه امسال ارائه خواهد شد چرا که در سال گذشته این جلد موجود نبود و فقط در نمایشگاه کتاب عرضه شده بود؛ این دایره‌المعارف دربردارنده 150 مقاله مستدل و موضوعات مستقل است. امیدواریم جلد دوازدهم و سیزدهم این دایره‌المعارف را هم بزودی عرضه کنیم.

خراسانی تصریح کرد: دایرة‌المعارف تلاش کرده موضوعات را در کوتاه‌ترین زمان، همراه مقالاتی جامع و استفاده از مقالات دسته اول در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

مدیر اجرایی دایرة‌المعارف‌های مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم این دایره‌المعارف را شامل اطلاعات پایه، معتبر و اصیل در باب علوم، معارف و اعلام قرآنى دانست و عنوان کرد: از ویژگى‌هاى این دایرة‌المعارف استوارى آن بر پایه نظام الفبایى در چینش مدخل‌ها؛ استفاده از منابع اصیل و متقن و دست اول؛ ارائه همه آرا و مبانى اصلى در هر موضوع؛ برخوردارى از نظام ارجاع درون مقاله‌اى و برون مقاله‌اى و بهره‌ورى از نثر معیار است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها