امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۰۳:۲۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 223
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۲
تعداد بازدید: 361
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود،‌ تونی اولیویرا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل الشباب عربستان گفت: فردا آماده هستیم و برای کسب سه امتیاز به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود،‌ تونی اولیویرا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل الشباب عربستان گفت: فردا آماده هستیم و برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم. میدانیم با تیم قدرتمند و با تجربه بازی می‌کنیم.به گزارش خبرگزاری پیروان موعود،‌ تونی اولیویرا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل الشباب عربستان گفت: فردا آماده هستیم و برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم. میدانیم با تیم قدرتمند و با تجربه بازی می‌کنیم. امیدوارم عملکردمان در مسابقه فردا بهتر از نمایشی که در عربستان داشتیم باشد و حتی از نیمه دوم آن مسابقه هم بهتر بازی کنیم.

وی افزود: آن مسابقه برای مربیان و بازیکنان امتحان سختی بود. فردا هم چنین شرایطی داریم و امیدوارم بتوانیم از این امتحان سربلند بیرون بیاییم. هدفمان یکی است و امیدوارم پشیمان نشویم. به کارمان با قدرت ادامه می‌دهیم و به هیچ وجه دستمان را به نشان تسلیم بالا نمی‌بریم. باید در این مسابقه پیروزی شویم چرا که در صورت رقم خوردن این اتفاق احتمال صعودمان بیشتر می‌شود. با توجه به امتیاز میزبانی به نوعی توپ در اختیارمان قرار دارد و با روحیه در ورزشگاه خودمان برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

اولیویرا خاطرنشان کرد: در عربستان تنها سه هزار هوادار در ورزشگاه حضور داشت اما جو حمایتی که در تبریز وجود دارد می‌تواند به ما کمک کند. الشباب فردا در شرایط دیگری به میدان می‌رود، مطمئناً حضور هواداران و حمایت‌هایشان در این مسابقه به ما کمک خواهد کرد.

سرمربی تراکتورسازی تأکید کرد: الشباب برای ضد حمله فردا به میدان می‌آید و با انجام یک بازی دفاعی سعی می‌کند از تک‌موقعیت‌های خود بهترین استفاده را ببرد. آنها یک بازیکن آرژانتینی بسیار خوب دارند یک هفته است الشباب را آنالیز کرده‌ایم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در مورد وضعیت محمد ابراهیمی گفت: چون هفته گذشته به شهر مکه رفته بودیم و مکه شهر مقدسی است، ابراهیمی را بخشیدیم و احتمال دارد او فردا در لیست ما حضور داشته باشد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها