امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2230
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 239
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح نظر سنجی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح نظر سنجی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با مدیریت این مرکز خبر داد.

مجید صحاف با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در حاشیه نمایشگاه کتاب سال گذشته در خصوص مطالعه استقبال مردمی از نمایشگاه با میزان کتابخوانی در کشور افزود: این طرح در راستای پاسخگوئی به دغدغه معظم له در این باره اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح نظر سنجی با مدیریت روابط عمومی و همکاری پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات اجرا می شود افزود: در طول زمان برگزاری نمایشگاه، ارزیاب‌ها حضور خواهند داشت و در قالب پرشسنامه، فرم‌های نظر سنجی میدانی و مصاحبه‌های عمقی نظر بازدیدکنندگان را جویا می‌شوند.

صحاف با اشاره به اهمیت و ضرورت مشارکت گسترده مردم در این طرح فرهنگی خواستار همکاری و حضور همدلانه همگان در این طرح شد.

به گفته وی  اطلاعات بیشتر در خصوص محورهای پرسشنامه ، نحوه دریافت نظرات بازدیدکنندگان و ... به زودی از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت متبوع به نشانی www.farhang.gov.ir اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/و
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها