امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22313
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی، رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش در سومین روز از اجلاس رؤسای آموزش و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی، رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش در سومین روز از اجلاس رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور که هم‌اکنون در سالن همایش‌های رازی در حال برگزاری است، اظهار داشت: گواهی آموزش‌های برون‌دستگاهی را چنانچه مورد تأییدمان باشد، می‌پذیریم و به عنوان گواهی ضمن‌خدمت لحاظ می‌شود.

وی به سامانه آموزش فرهنگیان اشاره کرد و گفت: این سامانه در 32 استان نصب شده است و برنامه‌های مختلفی مانند برگزاری کلاس‌های مجازی از این طریق اجرا می‌شود.

گرمارودی با بیان اینکه با ایجاد سامانه آموزشی فرهنگیان، صدور گواهینامه‌های کاغذی حذف خواهد شد، افزود: کلاس‌های حضوری به حداقل می‌رسد و چرخش نیروی انسانی نیز کاهش می‌یابد.

وی خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها گفت: در انتخاب مدرسین شرکت کننده در کلاس‌های آموزشی مدرسان کتب جدیدالتألیف که در تهران برگزار می‌شود، توجهی ویژه شود و صلاحیت‌های مدیریتی این افراد لحاظ شود.

رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش مدرسان در دو نوبت برگزار می‌شود، اضافه کرد: نوبت اول از چهارم تیرماه آغاز شده و فردا پایان می‌یابد و مرحله دوم بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود که بعد از آن دوره‌های شهرستان‌ها آغاز خواهد شد.

وی به ایجاد 5 رشته برای دوره ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان از مهر امسال خبر داد و گفت: 25 هزار دانشجو امسال در دانشگاه فرهنگیان جذب می‌شوند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها