امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22329
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، ‌محمودرضا فیاض با بیان این مطلب گفت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، ‌محمودرضا فیاض با بیان این مطلب گفت: در سال گذشته یک میلیون و 424 هزار و 581 نفر به صورت سرپایی در بیمارستان تأمین‌اجتماعی میلاد درمان شده‌اند و 84 هزار و 123 نفر نیز از خدمات بستری این مرکز درمانی استفاده کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در سال 91 تعداد مراجعه به اور‍‍‍ژانس بیمارستان میلاد 9 درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش داشته است، افزود: در سال گذشته 293 هزار و 480 نفر به اورژانس این مرکز مراجعه کرده و خدمات درمانی دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمارستان میلاد اظهار داشت: درصد اشغال تخت بیمارستان تأمین‌اجتماعی میلاد در سال 91 برابر 2/82 درصد، میانگین بیماران بستری روزانه 230 نفر و میانگین تعداد ویزیت بیماران سرپایی بیش از 4 هزار نفر در روز بوده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 79 هزار و 190 جراحی سرپایی و بستری در این مرکز انجام شده است تصریح کرد : در سال 91 تعداد اعمال جراحی بخش بستری 59 هزار و 383 مورد و اعمال جراحی سرپایی نیز 19 هزار و 807 مورد بوده و 3 هزار و 322 زایمان طبیعی نیز انجام شده است.

فیاض گفت: در سال 91 بیش از یک میلیون و 550 هزار و 15 نفر به واحدهای پاراکلینیک بیمارستان تأمین‌اجتماعی مراجعه کرده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 5/5 درصد رشد داشته و یک میلیون و 92 هزار و 717 نفر به داروخانه این مرکز مراجعه کرده اند که این رقم نیز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 7/10 درصد رشد را نشان می دهد.

وی افزود: بیمارستان میلاد در سال 91 دارای 907 تخت بستری ،‌81 تخت اورژانس و 19 تخت در بخش دیالیز است که خدمات بستری به بیماران ارائه می‌دهند، اما بر طبق مقررات تخت‌های اورژانس و دیالیز جزء تخت‌های بستری محاسبه نمی‌شوند، لذا تخت روز و هتلینگ به آنها تعلق نمی گیرد.

فیاض اظهار داشت: بیمارستان میلاد با دارا بودن قریب به 400 تخت جراحی ، 4 سایت مختلف اتاق عمل شامل اتاق عمل جنرال،‌اتاق عمل B، اتاق عمل زنان و زایمان ،‌اتاق عمل اورژانس و تعداد 29 اتاق عمل جراحی یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده خدمات تخصصی و فوق تخصصی در جراحی های عمومی،‌ارتوپدی، مغز و اعصاب، قلب و عروق، اورولوژی، چشم، گوش، حلق و بینی و زنان و زایمان در سطح مراکز تأمین‌اجتماعی در کل کشور است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها