امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22334
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن کرباسیان امروز در مراسم رونمایی از سرویس پست الکترونیکی بومی ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن کرباسیان امروز در مراسم رونمایی از سرویس پست الکترونیکی بومی شرکت پست اظهار داشت: در جهان به دلیل جدید شدن ابزارهای ارتباطی، ترافیک پستی در حال کاهش است.

مدیر عامل شرکت پست گفت: این در حالی است که طی چند سال گذشته با پیاده‌سازی سرویس‌ها و روش‌های جدید در شرکت پست ایران، شاهد افزایش ترافیک پستی بوده‌ایم.

وی با اشاره به فعالیت گسترده پست در ایران گفت: هنوز هیچ مجموعه‌‌ای در کشور توانایی سرمایه‌گذاری و رقابت با شرکت پست را ندارد؛ مگر اینکه اپراتورهای پستی دارای پروانه رقبای جدید پست شوند.

کرباسیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به امکاناتی که در کشورهای توسعه یافته برای پست‌ در نظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: در کشور سوئیس که در جهان به بانکداری معروف است، پست چهارمین بانک بزرگ است؛ عنوان چهارمین بانک بزرگ سوئیس در حدی است که مجموع تمام بانک‌های ایران با هم، از آن پایین‌تر خواهد بود.

مدیر عامل شرکت پست اضافه کرد: این مرتبه پست در سوئیس در شرایطی به دست آمده که این بانک دارای امکاناتی از جمله اتوبوسرانی (با 3 هزار اتوبوس)، نقاط دسترسی و ATM فراوان و اعتباری است که ایمیل و نامه را به یکدیگر تبدیل می‌کند و مدرک مورد تایید پست در هر جای کشور دارای اعتبار است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها