امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22335
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آلبوم موسیقی  «چون رقص آب» به آهنگسازی عیسی غفاری و خوانندگی علی‌زندوکیلی و ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آلبوم موسیقی  «چون رقص آب» به آهنگسازی عیسی غفاری و خوانندگی علی‌زندوکیلی و زهره قلی‌پور توسط موسسه فرهنگی هنری آوای باربد منتشر شد.

این آلبوم که شامل گروه نوازی ایرانی با سازهای ایرانی و تکنوازی تار در 6 قطعه است که دربر دارنده اشعاری از حافظ و احمد شاملو است.

آلبوم موسیقی «برف‌خوانی» به آهنگسازی علی قمصری و خوانندگی وحید تاج از دیگر آثار موسیقی است که از امروز در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

«برف‌خوانی» که توسط «آوای باربد» منتشر شده است در شامل داستان دگرگونی انسانی است که از قیدهای بی‌چون و چرای زندگی جمعی و قدم گذاشتن بر جای پای دیگران خسته است. به جای فرار، جدا شدن را انتخاب می‌کند و بر برف‌های تازه قدم می‌گذارد و لذت سفری تازه را تجربه می‌کند. همچنین شعر «برف می‌بارید» از اخوان ثالث، بستر اصلی برای روایت این داستان است و دو تصنیف «چه نزدیک» و «می‌چرخد این تسبیح و دستی هیچ پیدا نیست» که پیش‌تر شنیده شده اند، در این آلبوم مکمل قصهٔ اصلی (جای پا جویان) است.

ارکستر بزرگ سازهای ایرانی «کوارتت زهی غربی و گروه تار‌ها» سازبندی بخش‌های مختلف این مجموعه را شکل می‌دهند.

آلبوم موسیقی «خواب خورشید» به آهنگسازی میدیا فرج نژاد و خوانندگی علی بختیار هم از دیگر آثاری است که از امروز در بازار موسیقی منتشر شد. 

این آلبوم موسیقی براساس اشعار حافظ، سایه (هوشنگ ابتهاج)، مولانا و فریدون مشیری در دستگاه همایون و چهارگاه ساخته شده است.

این آلبوم شامل 11  قطعه موسیقی است که توسط موسسه فرهنگی و هنری آوای باربد وارد بازار موسیقی کشور شده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها