امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22343
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، «عدلی منصور» دستور داد تا کمیته حقیقت‌یاب درباره حادثه کشتار 42 نفر از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، «عدلی منصور» دستور داد تا کمیته حقیقت‌یاب درباره حادثه کشتار 42 نفر از هواداران مرسی در مقابل گارد ریاست جمهوری، تشکیل شود.
 
ریاست جمهوری مصر همچنین اعلام کرد که تاسف شدید خود را نسبت به قربانی شدن چندین شهروند مصری در حوادث دردناک صبح امروز در جریان تلاش برای یورش به مقر گارد ریاست جمهوری، اعلام می‌دارد.
 
در بیانیه ریاست جمهوری آمده است که رئیس جمهور دستور تشکیل کمیته قضایی به منظور کسب اطلاع از جزئیات این حادثه و اجرای تحقیقات درباره آن و اعلام نتایج برای عموم مردم را صادر کرد.
 
ریاست جمهوری مصر در این بیانیه همچنین تظاهرات‌کنندگان را به عدم نزدیک شدن به مراکز حیاتی و تاسیسات نظامی کشور فراخواند.
 
از سوی دیگر سخنگوی ریاست جمهوری مصر اعلام کرد که درگیری‌های گارد ریاست جمهوری هرگز در برابر تلاش‌های مربوط به تشکیل دولت مانع ایجاد نمی‌کند.
 
در این بیانیه از تظاهرات مسالمت آمیز حمایت و تاکید شده که حق همه شهروندان که در تظاهرات مسالمت آمیز شرکت کنند، محفوظ است و دولت بدون استثنا از آنها حمایت خواهد کرد.
 
ریاست جمهوری همچنین خواستار خویشتند داری شد و تاکید کرد که منافع ملی و امنیت کشور از همه مسائل دیگر با اهمیت تر است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها