امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
۱۳:۰۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22364
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید مرتضوی امروز طی دستورالعملی به تمامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید مرتضوی امروز طی دستورالعملی به تمامی واحدهای بیمه‌ای و درمانی سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ کرد که نسبت به تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی ماده 20 به پیمانی و کارکنان پیمانی به رسمی تا پایان وقت اداری 25 تیر جاری مقارن با روز تأمین اجتماعی و شصتمین سال تأسیس این سازمان اقدام کنند.

بر اساس این دستورالعمل تمامی کارمندان قراردادی ماده 20 که در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شرکت کرده و امتیاز لازم را به دست آورده‌اند به کارمندان پیمانی تبدیل وضعیت می‌شوند و همچنین تمامی کارمندان پیمانی سازمان به وضعیت رسمی تبدیل می‌شوند.

این اقدام در پی پیشنهاد مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و تأیید و تصویب این پیشنهاد در هیئت مدیره و هیئت امنای سازمان صورت می‌گیرد و بر این اساس تمامی ادارات کل تأمین اجتماعی و مدیریت‌های درمان در سراسر کشور مکلف به اجرای این دستورالعمل هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار