امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22371
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، امیر خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش و حجت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، امیر خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش و حجت الاسلام ولی‌الله صبری رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در صدر هیئتی با حضور در پایگاه شهید بابایی اصفهان از بخش‌های مختلف پایگاه بازدید کردند.

در جریان این بازدید دو روزه، فرمانده نهاجا و رییس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو از قسمت های مختلف پایگاه هشتم شهید بابایی، از جمله شبیه ساز اف 14، مرکز آموزش عالی رسته‌ای و مرکز آموزش سربازی شهید ابوعطا بازدید و سامانه شبیه ساز جنگ‌افزار سبک «فاتح 12» را افتتاح کردند.

حجت الاسلام صبری طی سخنانی گفت: کارهای شایسته‌ای را شاهد بودیم که با همت امیر برخور فرمانده پایگاه و همکاران محترمشان انجام شده است.

وی افزود: امروز با وجود تمام تحریم ها و محدودیتها، این عزیزان و تیزپروازان نیروی هوایی پرواز می‌کنند که این برای اسلام و این ملت است.

وی خاطرنشان کرد: شهدا پرچم دار بودند و ما پرچم ها و علم هایی که در دست این ها بود را گرفته و ادامه راه می‌دهیم.

صبری با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) که می فرمایند «بزرگترین عبادت این است که انسان خودش را بشناسد»، تصریح کرد: منظور از خودشناسی این است که انسان بداند از کجا آمده، به کجا می رود و دوم این که ارزش و قیمت خود را بشناسد که چقدر می ارزد، مثلا شهید بزرگوار شهید بابایی و شهدای دیگر آیا می توان کارشان را با مقیاس پول ارزش گذاری کرد؟
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها