امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22375
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رامین مهمان‌پرست معاون وزیر و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه که به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رامین مهمان‌پرست معاون وزیر و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه که به فیلیپین سفر کرده، صبح امروز (دوشنبه) ضمن حضور در مرکز مطالعات آسیایی در دانشگاه ملی فیلیپین با رئیس و دیگر مسئولان این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

روبین راماس کانته رئیس مرکز مطالعات آسیایی در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور مهمان‌پرست در این مرکز، فعالیت‌ها و اولویت‌های مطالعاتی دانشکده و مرکز مطالعات آسیا به خصوص علاقه‌مندی اساتید و دانشجویان فیلیپینی به تحولات منطقه خاورمیانه و ایران و به ویژه در ابعاد سیاسی، فرهنگی، تاریخی و اسلامی را تشریح کرد.

وی همچنین آمادگی دانشگاه فیلیپین و مرکز مطالعات آسیایی را برای همکاری در حوزه‌های مختلف از جمله تبادل استاد و دانشجو اعلام کرد.

راماس کانته همچنین خواستار همفکری و تقویت ارتباطات علمی و فرهنگی از جمله برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری ایران در جهت آشنایی و شناخت بیشتر نخبگان علمی و دانشگاهی و دانشجویان فیلیپینی با فرهنگ و هنر ایران همزمان با پنجاهمین سالگرد برقراری روابط سیاسی بین مانیل و تهران شد.

مهمان‌پرست نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه و دیدار با اساتید فیلیپینی بر ضرورت به کارگیری همه ظرفیت‌های دو کشور در زمینه دیپلماسی عمومی به خصوص در حوزه علمی و دانشگاهی و نیز فرهنگی و هنری تأکید کرد.

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه نقش رسانه‌های گروهی و نیز دانشگاهیان را در شناساندن ظرفیت‌های دو کشور در جهت تعمیق بیش از پیش روابط مهم دانست و ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد گسترش همه جانبه همکاری‌ها و معرفی ارزش‌ها و واقعیت‌های دو کشور به مردم یکدیگر باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها