امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22386
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، سی امین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق کشور امروز با سخنرانی وزیر آموزش و پرورش به کار خود پایان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، سی امین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق کشور امروز با سخنرانی وزیر آموزش و پرورش به کار خود پایان داد.

سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش با حاشیه های جالبی همراه بود؛ از صبح امروز معاونان وزیر و مدیران به صورت ضربتی به سخنرانی پرداختند و فرشته حشمتیان رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده، ابراهیم سحرخیز معاون آموزش متوسطه وزیر، حسین هژبری معاون پرورشی و فرهنگی وزیر، مهری سویزی معاون وزیر و رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان، وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، نوید ادهم، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، نامدار عبداللهیان رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش، عبدالأمیر عرفی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش، اسدالله اسدی گرمارودی رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش، یوسف نوری رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش، مریم خلیلوند مدیرکل مدارس شاهد و ایثارگر و علی فرهادی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سخنرانی کردند.

علی لاریجانی رئیس مجلس و حجت‌الاسلام والمسلمین رضا تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور از میهمانان آموزش و پرورش بودند.

صبح امروز معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش در حال ارائه گزارش بود که وزیر به همراه رئیس مجلس وارد سالن شد و کیارشی گفت: «خبرهای خوبی داشتم و بعدا می گویم» و از سخنرانی خودداری کرد.

در هنگام سخنرانی این معاون وزیر بعد از زمان استراحت اول، حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی وارد سالن شد که وی دوباره قصد داشت، سخنرانی اش را قطع کند اما در نهایت آمارش را ارائه داد.

در هنگام سخنرانی معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش، مجری برنامه به وی اعلام کرد که زمان سخنرانی اش کم است. وی کتاب های درسی را نشان داد و گفت: «بنده وصیت نامه نوشتم؛ اگر مُردم، این کتاب ها را لای کفنم بگذارید چون اعتقاد دارم این کتاب ها می توانند شفاعتم را بکنند».

* دلیل نیامدن رئیس جمهور منتخب به اجلاس آموزش و پرورش

به گزارش فارس، وزیر آموزش و پرورش امروز در ابتدای سخنرانی اختتامیه به عدم حضور رئیس جمهور منتخب کشور در این اجلاس اشاره کرد و گفت: « قرار بود از حضور دکتر روحانی استفاده کنیم ولی می بینیم اگر خودمان را جای ایشان بگذاریم انصافاً کار ایشان به دلیل فشردگی بسیار سخت است و دلیل کارهای گوناگون که داشتند و برنامه های متنوع شان، اجازه حضورشان را نداد».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها