امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۳:۰۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 224
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۲
تعداد بازدید: 415
حجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به برگزاری ...

حجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به برگزاری جلسه یکصد و هشتم این ستاد گفت: این جلسه اولین جلسه این ستاد درحجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به برگزاری جلسه یکصد و هشتم این ستاد گفت: این جلسه اولین جلسه این ستاد در سال جاری بوده است که با دعوت آقای رحیمی روز گذشته در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد.

وی با اشاره به حضور نمایندگان سه قوه در این جلسه گفت: وزرا و معاونین آنها و همچنین معاون اول رئیس‌جمهور به عنوان نمایندگان دولت در این ستاد، در این جلسه حضور داشتند.

نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ادامه داد: همچنین 5نفر از نمایندگان مجلس به عنوان نمایندگان قوه مقننه در این ستاد حضور دارند که 4 نفر از آنان در این جلسه حضور داشتند.

حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی ادامه داد: البته نمایندگان قوه قضاییه و دستگاه‌های نظارتی با وجود دعوت آقای رحیمی در این جلسه حضور پیدا نکردند و ایشان تا کنون دو بار با فرستادن نامه از آنان برای شرکت در این جلسات دعوت کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جلسات ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از این پس به صورت جدی‌تر برگزار خواهد شد، گفت: پس از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت فعال‌تر شدن این ستاد از این پس قرار شده است تا در سال جدید جلسات به صورت هفتگی برگزار شود و نتایج آن نیز به اطلاع مردم می‌رسد.

میرتاج‌الدینی با اشاره به دستور کار این جلسه گفت: در این جلسه یکی از مسائل مهم در خصوص واگذاری مجتمع‌های پتروشیمی به بخش خصوصی مورد رسیدگی قرار گرفت؛ همچنین گزارش ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالا نیز در این جلسه ارائه شد.

نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ادامه داد: همچنین در این جلسه گمرک نیز گزارشی در خصوص سامانه‌های نظارتی خود در خصوص واردات کالا که نقش بسیار مهمی در جلوگیری از تخلفات دارد را ارائه کرد.

حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی همچنین به دستورکار جلسه بعدی این ستاد اشاره کرد و گفت: در جلسه آینده بانک مرکزی گزارشی در خصوص مؤسسات اعتباری و قرض‌الحسنه و همچنین سامانه نظارتی خود در این مؤسسات ارائه خواهد کرد.

میرتاج‌الدینی در ادامه با تأکید بر ضرورت حضور مسئولان قوه قضاییه در این نشست گفت: همواره این ستاد با ارسال دعوت‌نامه‌هایی خواستار حضور نمایندگان قوه قضاییه و دستگاه‌های نظارتی در این ستاد بوده است و امیدواریم که شاهد حضور آنان در جلسات آینده باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها