امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22461
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۵
تعداد بازدید: 205
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، رود بشار مظهر حرکت و زلالی در شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران است. این رود بزرگ که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، رود بشار مظهر حرکت و زلالی در شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران است.

این رود بزرگ که از شهر یاسوج تا پاتاوه همچون ماری خوش خط و خال همسفر مسافران در جاده است به موازات جنگل به‌گونه‌ای حرکت می‌کند که گویی هوویی برای جنگل‌های بلوط متراکم شهرستان بویراحمد است.

رود بشار جاذبه‌های زیادی برای توسعه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد دارد که می‌تواند در آینده همه کمبودهای این بخش را یک تنه برطرف کند.

 رود بشار پس از گذشت چند دهه خود را فارغ از آلودگی‌های ناشی از کارخانه‌های شن و ماسه می‌بیند، اما این هنوز پایان قصه پر از غصه رود بشار نیست؛ بلکه یک خان دیگر تا آزادی مطلق در پیش است و آن چیزی نیست؛ مگر فاضلاب‌های که وارد این رود حیات‌بخش می‌شود.

همه برای زلالی همیشگی رود بشار دعا می‌کنیم و وظیفه خود می‌دانیم که از این موهبت بزرگ الهی به‌گونه‌ای استفاده کنیم تا آیندگان بر روان زلال ما آفرین و مرحبا بفرستند.
انتهای پیام/2571/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها