امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22490
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 100
امیرحسین نجم آبادی مشاور دبیر ستاد برگزاری و عضو هیئت رئیسه کنگره ملی «حماسه اقتصادی و نقش متخصصین در دولت یازدهم» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ...

امیرحسین نجم آبادی مشاور دبیر ستاد برگزاری و عضو هیئت رئیسه کنگره ملی «حماسه اقتصادی و نقش متخصصین در دولت یازدهم» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در راستای اجرایی کردن فرمایش اخیر مقام معظم رهبری بر این مبنا که «همه باید برای دست یافتن به آرمان‌های بزرگی که رئیس‌جمهور و همکاران وی در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، به آنان کمک و با آنان همکاری صمیمانه کنند»؛ در جلسه‌ای که با دبیر کل مجمع متخصصین ایران داشتیم  مقرر شد دبیرخانه‌ای بصورت دائمی برای برگزاری کنگره ملی «نقش متخصصین در دولت جمهوری اسلامی ایران» با حضور برخی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی، اساتید دانشگاه و حوزه، صاحبان صنایع و فعالان بخش خصوصی و دیگر فرهیختگان و اندیشمندان در مجمع متخصصین ایران تشکیل شود.

وی گفت: بر این اساس اولین برنامه اجرایی این دبیرخانه، برگزاری کنگره‌ای ملی با عنوان «حماسه اقتصادی و نقش متخصصین در دولت یازدهم» و با حضور شخصیت‌های کشوری و لشگری، اندیشمندان و فرهیختگان، صاحبان صنایع و فعالان بخش خصوصی است.

نجم آبادی افزود: ریاست هیئت رئیسه دبیرخانه دائمی کنگره ملی «نقش متخصصین در دولت جمهوری اسلامی ایران» و کنگره ملی «حماسه اقتصادی و نقش متخصصین در دولت یازدهم» برعهده کریم زارع از اساتید دانشگاه است. همچنین حجت الاسلام و المسلمین حسین سبحانی‌نیا و برخی دیگر از چهره‌های سیاسی و علمی نیز در این هیئت رئیسه عضویت دارند.

مشاور دبیر ستاد برگزاری و عضو هیئت رئیسه دبیرخانه دائمی کنگره ملی «نقش متخصصین در دولت جمهوری اسلامی ایران» درباره مکان و زمان برگزاری کنگره گفت: بنابر تصمیم اتخاذ شده، این کنگره نیمه دوم مهرماه سال جاری به احتمال زیاد در تالار همایش‌های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

نجم آبادی ادامه داد: زمان برگزاری کنگره 4 ساعت تعیین شده بود که بنابر استقبال صورت گرفته ممکن است این کنگره یکروزه و از صبح تا بعدازظهر باشد. همچنین با تعاملاتی که در آینده صورت می‌پذیرد آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور منتخب از سخنرانان اصلی این کنگره خواهند بود.

وی در پایان متذکر شد: در خاتمه به برگزیدگان این کنگره از سوی هیئت رئیسه، لوح افتخار ملی اهدا خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار