امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22493
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 78
حجت‌الاسلام محمد رجایی ‌باغ‌سیایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ویژگی اعضای کابینه یازدهم اظهار ...

حجت‌الاسلام محمد رجایی ‌باغ‌سیایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ویژگی اعضای کابینه یازدهم اظهار داشت: اعضای دولت یازدهم باید افرادی انقلابی و معتقد به آرمان‌های انقلاب باشند که عدالت‌طلبی، مبارزه با رانت‌خواری و ویژه‌خواری از جمله آنهاست.

وی افزود: اعتقاد به قانون اساسی و اصل ولایت فقیه نیز از مهم‌ترین مواردی است که اعضای کابینه دولت آینده باید به آن اعتقاد نظری و التزام عملی داشته باشند.

نماینده گناباد و بجستان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعضای کابینه همچنین باید از تجربه و تخصص کافی برای اداره وزارتخانه و مجموعه‌های تحت امرشان برخوردار باشند.

رجایی باغ‌سیایی افزود: توجه به تورم و مسائل اقتصادی باید در اولویت کاری دولت یازدهم قرار گیرد و به‌گونه‌ای عمل شود تا آرامش به بازار بازگردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دولت یازدهم در عرصه بین‌المللی باید با دفاع منطقی از اهداف انقلاب، منافع کشور و نظام موجب ارتقاء جایگاه ایران در عرصه بین‌المللی شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها