امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22510
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، مرکز تحقیقاتی ABI Research اعلام کرده است که بین سال‌های 2013 تا 2018 میلادی در سراسر جهان فقط منطقه ...

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، مرکز تحقیقاتی ABI Research اعلام کرده است که بین سال‌های 2013 تا 2018 میلادی در سراسر جهان فقط منطقه خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین خواهند بود که میزان نرخ رشد ترکیبی سالانه آن‌ها در حوزه خدمات اینترنتی موبایلی دو رقمی می‌شود.

افزایش تمایل مشترکان این سه منطقه به استفاده از خدمات اینترنتی باعث شده است که از هم‌اکنون تا سال 2018 میلادی نرخ رشد ترکیبی سالانه خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین برای استفاده از خدمات اینترنتی موبایلی بین 40 تا 45 درصد اعلام شود.

به عبارت دیگر، طی هر دو سال میزان ترافیک اطلاعاتی در این سه منطقه به طور میانگین دو برابر می‌شود که این اتفاق در راستای حضور هرچه بیشتر دستگاه‌های الکترونیکی همراه در آینده نزدیک صورت می‌گیرد.

در سال 2018 میلادی خاورمیانه و آمریکای لاتین به ازای هر کاربر خود ماهانه با حجم ترافیکی 2.5 گیگابایت مواجه خواهند بود.

البته گفته شده است که پایین بودن سطح سواد در آفریقا باعث شده است تا حجم استفاده از سیستم‌های پیام‌رسان در این منطقه کاهش یابد. با این وجود سرعت بالای افزایش تعداد مشترکان خدمات موبایلی در آفریقا موجب شده است تا کارشناسان آن را تنها منطقه‌ای بدانند که میزان درآمدهاش از سرویس‌های پیام‌رسان موبایلی در دوره زمانی یاد شده سیر صعودی داشته باشد.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار