امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22536
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 78
مهدی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در سال جاری حدود 22هزار نفر برای بهره‌مندی از مزایای بیمه تکمیلی ثبت نام‌ ...

مهدی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در سال جاری حدود 22هزار نفر برای بهره‌مندی از مزایای بیمه تکمیلی ثبت نام‌ کرده‌اند.

مدیرعامل صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان افزود: با توجه به استقبال قابل توجه اصحاب رسانه به منظور اینکه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند، مهلت متقاضیان واجد شرایط برای ثبت نام تا پایان تیرماه سال جاری تمدید شد.

وی ادامه داد: طی سال‌های 86، 90 و 91 به ترتیب5 هزار، 15هزار و 25هزار نفر از اصحاب رسانه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند.

شجاعی بیان داشت: هم‌اکنون علی رغم کسری بودجه، هیچگونه محدودیتی برای ثبت‌نام به منظور بهره‌مندی از مزایای بیمه تکمیلی برای متقاضیان واجد شرایط وجود ندارد.

وی یادآور شد: مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام شامل کپی کارت ملی بیمه شده اصلی افراد تحت تکفل، کپی صفحه اول دفترچه بیمه شده اصلی افراد تحت تکفل، کپی صفحه اول و دوم بیمه شده اصلی و فیش بانکی به مبلغ 70 هزار تومان می‌شود.

مدیرعامل صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان خاطرنشان کرد: از تعرفه حق بیمه فقط 70 هزار تومان را اعضا تقبل می‌کنند و مابقی را صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان تأمین می‌کند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار