امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22540
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 198
به گزارش خبرنگار قضایی فارس عبارس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران صبح امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای جرایم ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس عبارس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران صبح امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای جرایم رایانه‌ای در جمع خبرنگاران حاضر شده و درباره پرونده فوت ستار بهشتی یک وبلاگ‌نویس گفت: بازپرس پرونده تحقیقات خود را انجام داده و به زودی برای متهمان پرونده پس از اخذ آخرین دفاع کیفرخواست صادر خواهد شد.

دادستان تهران همچنین درباره رسیدگی به پرونده گودبرداری‌های غیراصولی منجر به حادثه نیز گفت: ما تلاش می‌کنیم تا در مرجع مورد نظر به این پرونده‌ها رسیدگی شود تا بتوان نتیجه بهتری از رسیدگی‌ها بگیریم.

وی گفت: در پرونده مرگ 3 زن در یکی از مساجد تهران هم خوشبختانه به نتایج خوبی رسیده‌ایم و افرادی در این پرونده در بازداشت به سر می‌برند.

جعفری دولت‌آبادی درباره پرونده «ف - ل» برادر یکی از مسئولان نیز گفت: از آخرین متهم این پرونده تحقیقات انجام شد و به زودی این پرونده نیز به سرانجام خواهد رسید.

جعفری دولت‌آبادی البته درباره پرونده برادر یکی دیگر از مسئولان به نام «ج - ل» سکوت کرده و گفت: نباید تا قبل از مشخص شدن پرونده‌ها اسم افراد برده شود.

خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جعفری دولت‌آبادی درباره اقدام دادستانی تهران در برخورد با برخی از نشریاتی که اقدام به چاپ عکس‌های زننده می‌کنند، گفت: ما بارها به نشریات و مطبوعات تذکر داده‌ایم که باید در چارچوب قانون عمل کنند و اگر خود نشریات به این تذکرات توجه نداشته باشند و جرمی مرتکب شوند برای آنها پرونده تشکیل خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران درباره پرونده شرکت صدرا نیز گفت: متهمان این پرونده هنوز در داخل کشور هستند و ما از پلیس می‌خواهیم تا برای دستگیری آنها همکاری بیشتری داشته باشند.

جعفری دولت‌آبادی گفت: تاکنون فقط 600 نفر به عنوان شاکی در این پرونده شرکت کردند اما احتمال می‌رود تعداد شکات به 3هزار نفر هم برسد.

جعفری دولت‌آبادی درباره پرونده متهمان ترور‌های هسته‌ای نیز گفت: بیش از 20 نفر در این پرونده دستگیر شده‌اند و برای آنها کیفرخواست صادر شده که حدود 18 نفر از آنها در دادگاه محاکمه شده‌اند.

وی گفت: در سال گذشته دستگاه‌های امنیتی با همکاری دادستانی تهران اقدام خوبی برای دستگیری جاسوسان دستگاه‌های خارجی انجام دادند و خوشبختانه امروز پرونده مبسوط و خوبی از این افراد تشکیل شده است.

خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دادستان تهران درباره پرونده خبرنگاران مرتبط با شبکه بی‌بی‌سی پرسید که دادستان تهران گفت: این پرونده مفتوح است و رسیدگی به آن ادامه دارد.

خبرنگار فارس مجدداً از دادستان تهران پرسید: آیا در زمان پیش از برگزاری انتخابات 92 نیز افرادی نظیر این افراد دستگیر شده‌اند یا خیر؟ که دادستان تهران گفت: چنین اتفاقی نیفتاده و انتخابات سال 92 با بالاترین سطح امنیتی و کمترین حادثه برگزار شده است.
ادامه دارد
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار