امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22542
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 106
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 5 دقیقه بامداد روز گذشته بر اثر تصادف بین ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 5 دقیقه بامداد روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری سوزوکی با یک‌دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 20 جاده زیباکنار در استان گیلان، 2 نفر کشته شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری سوزوکی اعلام کردند.

وی همچنین گفت: ساعت 1:15 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پژو 405 با یک‌دستگاه سواری پراید در کیلومتر 37 جاده شیراز به شاه پریان در استان هرمزگان 2 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

سرهنگ سلبی در خصوص حادثه دیگری گفت: در ساعت 15:20 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پراید در کیلومتر 85 محور آباده به اصفهان در استان فارس، 2 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مجروح شد که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پراید اعلام شده است.

وی افزود: با بررسی تصادفات روز گذشته مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 33.3 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 17.3 درصد، انحراف به چپ 17.3 درصد، عدم رعایت حق تقدم 12.5 درصد و خستگی و خواب آلودگی 5.4 درصد بوده است؛ همچنین 38 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 11 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها