امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22558
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 172
«مجید میلاد» از رهبران جمعیت الوفاق اسلامی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، با اشاره به نقشه راه ...

«مجید میلاد» از رهبران جمعیت الوفاق اسلامی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، با اشاره به نقشه راه اعلام شده برای پایان بخشیدن به بحران بحرین، گفت: با برخی مفاد این نقشه راه، از جمله اینکه همه مناطق بحرین به عنوان یک حوزه انتخابی در نظر گرفته شود، موافق هستم.

وی با تاکید بر لزوم احترام منامه به اصل آزادی بیان و تسامح با انتقاداتی که از دولت می‌شود، ‌افزود: نظام بحرین آزادی بیان را نمی‌پذیرد مگر در حدودی که خود مشخص می‌کند وبه سود وی تمام می‌شود.

میلاد با اشاره به سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز انقلابیون بحرینی‌ توسط دولت منامه، تصریح کرد که از مهمترین مصادیق متوقف شدن خشونت از سوی منامه، پایان دادن به قلمع و قمع تظاهرات و تجمعات مسالمت آمیز است ولی قدرت حاکم با آن مخالف است و تظاهرات را تحمل نمی‌کند زیرا به خوبی می‌داند که ناکام این ماجراست.

وی با اشاره به تخریب مساجد و حسینیه‌ها از سوی نیروهای آل خلیفه، تخریب مساجد را عملی تحریک آمیز و طائفی توصیف کرد که در اثر دشمنی با دین و مخالفان صورت می‌گیرد و افزود: رژیم حاکم بر بحرین بر تار طائفی‌گری می‌نوازد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها