امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2257
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 169
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، فیلمی در رسانه‌ها منتشر شده که در آن سربازان اسرائیلی برای بازداشت نوجوانی پانزده ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، فیلمی در رسانه‌ها منتشر شده که در آن سربازان اسرائیلی برای بازداشت نوجوانی پانزده ساله به اسم احمد به خانه او حمله کرده‌اند این نوجوان متهم شده که به سوی سربازان اسرائیلی سنگ پرتاب کرده است.

مادر احمد از سرباز اسرائیلی می‌خواهد که از بازداشت او صرف نظر کند اما نوجوان فلسطینی به سرباز اسرائیلی می‌گوید فردا امتحان مهمی دارم و در صورتی که غیبت کنم از مدرسه اخراج خواهم شد.

سرباز اسرائیلی به احمد می‌گوید "تو قهرمانی" و قول می‌دهد که فردا او را باز‌خواهد گرداند تا به مدرسه برود و در امتحان شرکت کند.

این نوجوان فلسطینی با مادر خود خداحافظی می کند و خود را به سربازان اسرائیلی تحویل می‌دهد.

سربازان اسرائیلی شبانه به خانه‌های فلسطینیان حمله‌ می‌کند و این مسأله موجب انتشار رعب و وحشت در میان زنان و کودکان می‌شود.

فرمانده یگان امنیتی اسرائیلی که مأمور بازداشت تظاهرات کنندگان فلسطینی است می‌گوید: برای ما فرقی نمی‌کند که کسانی که به اتهام اغتشاش بازداشت می‌کنیم چند سال دارند حتی اگر کودک باشند آنها را بازداشت خواهیم کرد.

سرباز اسرائیلی احمد را بازداشت می‌کند و به وعده بازگرداندن او مانند دیگر وعده‌های اسرائیلی‌ها عمل نمی‌کند.

این نوجوان پانزده ساله بر خلاف معاهده ژنو به اتهام پرتاب سنگ به زندان عوفر انتقال داده شد.

«امنون ابراموویچ» کارشناس امور سیاسی شبکه دو اسرائیل می گوید:هر خانواده فلسطینی دست کم یک اسیر در زندان‌های اسرائیل دارند.
 
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها