امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22571
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 81
حمدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه مفهوم ...

حمدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه مفهوم اعتدال به معنی دوری از افراط و تفریط است، گفت:‌ اعتدال‌گرایی نمی‌تواند مفهومی جز قانون‌گرایی و حرکت بر اساس مرّقانون داشته باشد.

وی افزود: انحراف از اصول انقلاب اسلامی خروج از اعتدال‌گرایی است و اعتدال نه تنها عدول از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی نیست، بلکه پافشاری بر ارزش‌های انقلابی است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه اعتدال‌گرایی در تشکیل کابینه یازدهم باید تجلی یابد، خاطرنشان کرد: اعضای کابینه و مشاورین‌شان باید از تمام جریانات سیاسی که در چارچوب نظام هستند، تشکیل شود.

ترقی با بیان اینکه شاخص اعتدال‌گرایی در کشور مقام معظم رهبری است، تاکید کرد: نباید این شاخص به فرد دیگری منتقل شود و انتقال شاخص اعتدال‌گرایی به فرد دیگر اعتدال‌گرایی را دچار اشکال خواهد کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بین دو نقطه یک خط مستقیم بیشتر وجود ندارد و قطعا برای شاخص اعتدال نیز یک محور بیشتر نداریم و آن محور مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها