امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22576
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الوطن، «شیماء الجوهری» یکی از اعضای مستعفی حزب مصر قوی در الدقهلیه اعلام کرد که حدود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الوطن، «شیماء الجوهری» یکی از اعضای مستعفی حزب مصر قوی در الدقهلیه اعلام کرد که حدود 25 عضو به اضافه دبیران کمیته‌ها در اعتراض به خروج ابوالفتوح از گفت‌وگو درباره نقشه راه با «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت و گروه‌های مختلف، از این حزب استعفا کردند.

وی که در گفت‌وگوی تلفنی در برنامه «الحدث المصری»، سخن می‌گفت، افزود: حزب مصر قوی موضع خود در قبال حوادث گارد ریاست جمهوری را بدون انتظار برای شنیدن مواضع دیگران، اتخاذ کرد.

وی اظهار داشت که یک عضو این حزب در جریان درگیری‌های هفته گذشته با اخوان‌المسلمین زخمی شد اما حزب این موضع را اتخاذ نکرد و خشونت هواداران مرسی را محکوم نکرد.

این در حالی است که «محمد الشهاوی» از رهبران حزب مصر قوی گفت که اطلاعی از استعفاهای جمعی داخل حزب ندارد.

ابوالفتوح دیروز به دنبال تیراندازی نیروهای ارتش به سمت هواداران مرسی که در مقابل گارد ریاست جمهوری تحصن کرده‌ بودند و کشته شدن 51 نفر در این حمله، از «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر خواست تا از سمت خود استعفا کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها