امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22582
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 56
علی آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که واحدهای مسکونی صنعتی چه زمانی افتتاح ...

علی آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که واحدهای مسکونی صنعتی چه زمانی افتتاح می‌شوند، گفت: اطلاعات این‌ها را باید از وزارت راه و شهرسازی بگیرید و بپرسید، چون مپسا آماده افتتاح است.

وی در پاسخ به این سؤال که تعداد واحدهای صنعتی چه میزان است، گفت: گزارش واحدهایی که مپسا آماده کرده است، به شرکت عمران پرند ارائه شده است.

آزاد با بیان اینکه تعداد دقیق افتتاح‌ واحدها را نمی‌‌داند، ادامه داد: شرکت عمران پرند یک برنامه ریزی با وزارت راه و شهرسازی دارد که ماهانه 10 هزار واحد  مسکونی را واگذار ‌کنند که یک بخشی از آن افتتاح‌ها مربوط به واحدهای صنعتی مپسا است.

مدیر عامل شرکت مدیریت پروژه‌های ساختمانی ایران (مپسا) در ادامه این مصاحبه بدون اشاره به مقدمه بحث، با ناراحتی از بابت درج خبری در مورد آتش سوزی واحدهای مسکونی صنعتی در پرند اضافه کرد: از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دلخور هستم، به خاطر این مساله آمار و اطلاعات هم به این خبرگزاری نمی‌دهم، چرا که این خبرگزاری مطالبی نوشته بود که واحدهای صنعتی دچار آتش‌سوزی شده‌اند.

با توجه به این که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس وظیفه اطلاع‌رسانی صرف دارد و در درج خبر هیچ منافعی دنبال نمی‌کند، از مدیران انتظار می‌رود، در کلام خود با رسانه جانب انصاف را نگه دارند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها