امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22584
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «المراقب»، «عمر سبعاوی ابراهیم الحسن» برادرزاده صدام و معاون رئیس نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «المراقب»، «عمر سبعاوی ابراهیم الحسن» برادرزاده صدام و معاون رئیس نیروهای فدائیان دیکتاتور معدوم عراق، گفت که در سال 2004 نزدیک بوده که عملیات ترور آیت الله «سیستانی» مرجع عالی شیعیان در عراق را با موفقیت اجرا کند.

او مدعی شده که در روز عید قربان این سال با بستن یک کمربند انفجاری، در منزل آیت الله سیستانی حاضر شده و وقتی به ایشان نزدیک شده ضامن بمب را کشیده اما این بمب منفجر نشده است و فورا با نگرانی خانه را ترک کرده است.

او گفته که اگر این جنایت عملی می‌شد حزب بعث به راحتی می‌توانست به قدرت برگردد اما امروز دیگر بازگشت اهل سنت به قدرت در عراق ناممکن است زیرا شیعیان دیگر بی‌هیچ واهمه‌ای قدرت را به دست گرفته‌اند.

«عمر سبعاوی ابراهیم» همچنین تحصن معترضان در استان‌های الانبار و نینوا را تلاشی بی‌فایده خوانده زیرا به گفته او رهبران آن افرادی مزدورند و در پی کسب ثروت هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها