امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22585
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 107
محسن بهرامی از نزدیکان محمد شریعتمداری وزیر دولت اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به آخرین ...

محسن بهرامی از نزدیکان محمد شریعتمداری وزیر دولت اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به آخرین پیگیری‌ها و جلسات برای تشکیل حزب و یا جبهه‌ای با محوریت اعتدال از سوی محمد شریعتمداری پرداخت.

وی با تاکید بر اینکه تشکیل حزب پروسه‌ای طولانی است گفت: آقای شریعتمداری در مدت‌ها پیش به دنبال تشکیل حزبی با موضوع اعتدال بودند و بنا داشتند چه در عرصه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باشند و یا نباشند این ضرورت را دنبال کنند و حول محور آن کارهای تشکیلاتی انجام دهند.

سخنگوی ستاد شریعتمداری در انتخابات 92 تاکید کرد: آقای شریعتمداری در ایام انتخابات رایزنی‌هایی را با برخی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در جهت ائتلاف داشتند، بنابراین شاید اصلاً نتوانیم حزب تشکیل دهیم و بیشتر به صورت دعوت به ائتلاف و تشکیل یک جبهه باشد.

بهرامی ادامه داد: باتوجه به اینکه در حال حاضر رئیس جمهوری با نگاه اعتدال گرایانه از سوی مردم انتخاب شده است؛ حزب یا جبهه آقای شریعتمداری می‌تواند در اجرای برنامه‌های وی کمک و برای تحقق این برنامه‌ها کادر سازی کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حزب اعتدال آقای شریعتمداری برای انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی نیز برنامه خواهد داشت یا خیر، گفت: یکی از کارکرد احزاب حضور پررنگ در مقاطع انتخابات است و این حزب نیز در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی نیز حضوری فعال خواهد داشت.

این فعال سیاسی در پایان با بیان اینکه در دولت‌های گذشته همچون دولت سازندگی و اصلاحات احزابی همچون کارگزاران و مشارکت شکل گرفتند تصریح کرد: حزب اعتدال درست است که همسو با دولت یازدهم است اما حزب دولت نیست بلکه حزبی دولت ساز خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار