امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22590
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علیرضا دبیر عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری پانصدو پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علیرضا دبیر عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری پانصدو پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پروژه صدر ابتدا قرار بود تونل شود، اظهارداشت: باید به این موضوع توجه شود که اعضای شورای شهر خود تاکید بر دو طبقه کردن پروژه صدر داشتند و این موضوع از طریق کمیسیون عمران پیگیری شد.

وی تصریح کرد: علیرغم اینکه از زمان افتتاح این پروژه می‌گذرد اما در همین زمان نیز اتفاقات خوبی صورت گرفته است و پروژه صدر یکی از پروژه‌های موفق شهری محسوب می‌شود.

دبیر ادامه داد: با توجه به ظرفیت شهر تهران و مدیریت شهری، این امکان وجود دارد که دیگر اتوبان‌ها نیز دو طبقه و سه طبقه شود و باید از زحمات افرادیکه در این پروژه تلاش کردند تقدیر شود.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: امیدواریم نظارت شوراها دوره به دوره پر رنگ تر شود و این در حالیست که نظارت شورای سوم امسال به شوراهای گذشته بوده است.

دبیر در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری تهران باید اولویت‌های طرح‌های عمرانی را در یک برنامه 5 ساله به شورا ارائه کند گفت: هنوز این برنامه به شورا ارسال نشده است و امیدواریم این کار هرچه زودتر انجام شود.

وی در ادامه درخصوص انتخاب شهردار تهران، گفت: یکی از وظایف اصلی نمایندگان مردم در شورای شهر، انتخاب یک شهردار کارآمد و مدیر قوی است که در این زمینه بنده اعتقاد دارد که کسی قوی‌تر از آقای قالیباف وجود ندارد.

دبیر تاکید کرد: گزینه بنده در شهرداری بعنوان شهردار قطعاً آقای قالیباف خواهند بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها