امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22593
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 87
محسن رفیقدوست در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به شعارهای روحانی در انتخابات مبنی بر اعتدال و تدبیر  ...

محسن رفیقدوست در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به شعارهای روحانی در انتخابات مبنی بر اعتدال و تدبیر  و لزوم توجه به این شعارها در تعیین کابینه جدید گفت: بنا بر شعارهای آقای روحانی، او اگر می خواهد از میان اصلاح‌طلبان و یا اصولگرایان کسی را انتخاب کند، باید این انتخاب از طیف معتدل این جریان‌ها باشد.

وی ادامه داد: من بارها گفته ام که در ایران قحط الرجال نداریم بلکه با جهل الرجال مواجهیم. یعنی افراد متخصص، با تقوا و معتدل در ایران کم نیست بلکه آقای روحانی باید بگردد و از این افراد در کابینه خود استفاده کند.

رفیقدوست با بیان اینکه روحانی نباید به دنبال برقرار کردن تعادل میان دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا در کابینه باشد، تصریح کرد: ایشان باید از افراد کارآمد برای برطرف کردن انبوه مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استفاده کند.

وزیر سپاه دردوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کسی که رییس جمهور می شود نباید خود را حاکم مطلق العنان بداند، درخصوص ارزیابی عملکرد دولت نهم و دهم نیز گفت: امیدواریم در پایان دولت جدید دیگر نگویند که 120 مصوبه مجلس را ابلاغ نکرده و یا یک چهارم مصوبات آن خلاف قانون است که این یک نقص بزرگی بود.

رفیقدوست ادامه داد: یکی دیگر از اشکالات دولت آقای احمدی نژاد که خودشان هم در این اواخر به آن رسیدند، این است که حتی خدا در قرآن گفته در کارهای بزرگ مشورت کنید اما آنچه در دولت های نهم و دهم دیدیم، بیشتر فرمان دهی رییس جمهور و استفاده نکردن از مشورت دیگران بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دولت آینده باید این نقص ها را برطرف کرده و حتی از تفکر افراد خارج از دولت نیز برای رفع مشکلات استفاده کند و البته قانون را ملاک حرکت خود قرار دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها